Dopravní nehody

 

 Většina z nás se stává den co den účastníkem silničního provozu, ať už jako řidič, spolujezdec, či chodec. Tím se samozřejmě vystavujeme nebezpečí, že se staneme účastníky dopravní nehody.
Účast na nehodě je spojena s nepříjemnými zážitky sama o sobě, mnohem nepříjemnější situace nastávají, pokud při nehodě utrpíme zranění či věcnou škodu. V tom okamžiku se ocitáme v pozici poškozených, z čehož nám plynou některá práva, především právo na náhradu škody.

Málokdo však ví, jaká má jako poškozený práva a co všechno lze uplatnit jako náhradu škody. Pokud si tedy nejste jistí jaké jsou Vaše nároky z titulu náhrady škody, anebo pokud náhrada škody, kterou jste obdrželi, nebyla podle Vašich představ, obraťte se na nás, jsme připraveni Vám pomoci.

Jednání s pojišťovnami, které většinou náhradu škody vyřizují, jsou složitá a buďte si jisti, že pojišťovna se chová jako každý jiný obchodník a domoci se tak všech nároků je někdy velmi složité. Na straně pojišťovny stojí kvalifikovaní právníci a můžeme tedy jen doporučit, aby i poškozený při uplatňování náhrady škody měl na své straně právníka-advokáta. Určitě se to vyplatí.

Zastavte se tedy u nás v kanceláři nebo zavolejte, za konzultaci u nás nic neplatíte.

Kontakt

Advokátní kancelář
JUDr. Emanuel Mašín
Pavla Švandy ze Semčic 12
Praha 5 , PSČ 150 00

Tel : 257 324 579
Mob:777 119 334
E-mail:akmasin@seznam.cz

ak mašín